Кадіївський педагогічний коледж



Про коледж

Загальна інформація


Повна назва закладу: Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Фактична адреса:  Полтавська обл., м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2

Юридична адреса:  93108, Луганська обл., Сєвєродонецький р-н, місто Лисичанськ вул. Героїв Сталінграда, будинок 21

Телефон: +380 66 283 7298

Електронна пошта:  stahcol@gmail.com

Власний сайт: http://kadiivka.luguniv.edu.ua/



Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» –заклад фахової передвищої освіти І-ІІ рівня акредитації.

 

Діяльність коледжу регламентується «Положенням про Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

 

Коледж розпочав свою діяльність з наказу Міністерства освіти УРСР №203 від 12.09.1967 р. про створення Кадіївського педагогічного училища (пізніше м. Кадіївка перейменовано в м.Стаханов). І вже 1 вересня 1968 року для перших студентів почався навчальний рік.

 

У 1997 році Постановою Кабінету Міністрів України № 526 від 29.05.1997 р. змінено статус педагогічного училища на Стахановський педагогічний коледж Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (пізніше Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)

 

Освітню діяльність коледж здійснював у місті Стаханові Луганської області до жовтня 2014 р.

 

У зв’язку з окупацією м. Стаханова і неможливістю організації повноцінного освітнього процесу на підставі наказу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» №1009-ЗД від 01.10.2014 року Стахановський педагогічний коледж тимчасово переведений у м. Лисичанськ на навчально-виробничу базу ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

 

У 2017 році коледж отримав назву відокремлений підрозділ «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

 

1 вересня 2018 рік Кадіївський педагогічний коледж відзначив свій 50 – річний ювілей.

 

У 2021 році коледж отримав назву Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

 

У 2022 році з метою збереження життя та здоров’я громадян України, а також створення безпечного освітнього середовища, організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану коледж розмістився в Полтавській області у місті Лубни.

 

Навчальний заклад завжди відповідав сучасним вимогам і тенденціям підготовки високопрофесійних фахівців в галузі педагогіки, за що відзначений почесним дипломом «Флагман освіти і науки України», нагороджений численними грамотами та подяками, внесений до «Енциклопедії педагогічної освіти».

 

Історія триває. Не боячись змін, навчальний заклад продовжує здійснювати впевнені кроки на шляху власного розвитку.



Освітня діяльність


Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо - професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за освітньо-професійними програмами:


  • 231 Соціальна робота (соціальний педагог, соціальний працівник);
  • 012 Дошкільна освіта (вихователь дітей в закладах дошкільної освіти).

  • http://kadiivka.luguniv.edu.ua/pro_koledg/dostup_do_pub_inf/profprog.html


    Терміни навчання

  • на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців,
  • на базі 11 класів – 1 рік 10 місяців. 



  • БАЗИ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРАКТИКИ


    Соціальна робота

     

    • Види практик: введення в спеціальність, професійно-орієнтована, літня (волонтерська), соціально-педагогічна, виробнича (переддипломна) практика. Бази практики:

    Бази практики:

    • управління праці та соціального захисту населення;
    • служби зайнятості;
    • пенсійні фонди;
    • дитячі оздоровчі табори;
    • соціальні служби дітей, сім’ї та молоді;
    • притулки для неповнолітніх;
    • територіальні центри
    • реабілітаційні центри;
    • загальноосвітні навчальні заклади.


    Дошкільна освіта

     

    Види практик: введення в спеціальність, помічник вихователя в групах дітей раннього дошкільного віку, спостереження та пробна практика в ЗДО (навчальна), літня в ЗДО, педагогічна практика в ЗДО (виробнича).

     

    Бази практики:

    • заклади дошкільної освіти м. Лубни;
    • приватні заклади дошкільної освіти;
    • дитячі оздоровчі табори.


    МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


    Соціальна робота.Соціальний педагог

      Згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010) фаховий молодший бакалавр може обіймати такі посади:

    • 2340 – Педагог соціальний
    • 2446.2 – Соціальний працівник
    • 3330 – Вихователь соціальний по роботі з дітьми з інвалідністю
    • 3414 – Фахівець із організації дозвілля
    • 3460 – Соціальний працівник (допоміжний персонал)
    • 5133 – Соціальний робітник

    • Дошкільна освіта

        Згідно з чинною редакцією Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010) фаховий молодший бакалавр може обіймати такі посади:

      • 2332 – Вихователь закладу дошкільної освіти
      • 3320 – Фахівці з дошкільного виховання
      • 3340 – Асистент вихователя закладу дошкільної освіти
      • 3340 – Вихователь
      • 5131 – Гувернер


      ЗМІСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ І ДИСЦИПЛІН


      Соціальна робота

      За програмою профільної середньої освіти:

      Українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська), історія України, всесвітня історія, громадянська освіта: правознавство, економіка, математика (алгебра і початки аналізу та геометрія), фізика і астрономія, біологія і екологія, географія, хімія, фізична культура, захист України.

      Профільні предмети і спеціальні курси:

      Основи педагогічної майстерності, основи медичних знань, навчальна практика «Введення в спеціальність».

      Вибірково-обов'язові предмети:

      Інформатика, технології.

      За освітньо-професійною програмою:

      Основи філософських знань (філософія, релігієзнавство), українська мова (за професійним спрямуванням), іноземна мова (за професійним спрямуванням), фізичне виховання, вступ до спеціальності, історія української державності та культури, основи наукових досліджень, інформаційно-комунікаційні технології, основи правознавства та конституційного права, психологія (загальна, вікова, педагогічна, соціальна), педагогіка (загальна, соціальна), професійна етика та естетика, основи соціалізації особистості, теорія та методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями України та за кордоном, теорія та методика соціальної роботи, основи сценарної роботи соціального педагога, етнопедагогіка, соціальна робота по організації дозвілля, менеджмент соціальної роботи, соціальна робота з окремими категоріями клієнтів, право соціального забезпечення, безпека життєдіяльності та охорона праці в галузі знань 23 Соціальна робота, новітні технології позашкільної освіти і виховання, організація благодійної діяльності, оcнови інклюзивної освіти, основи психодіагностики і психокорекції, нові інформаційні технології в роботі соціального педагога, основи конфліктології та попередження конфліктів, екокультура особистості, технологія роботи соціального гувернера, методика запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей.


      Дошкільна освіта

      За програмою профільної середньої освіти:

      Українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська), історія України, всесвітня історія, громадянська освіта: правознавство, економіка, математика (алгебра і початки аналізу та геометрія), фізика і астрономія, біологія і екологія, географія, хімія, фізична культура, захист України.

      Профільні предмети і спеціальні курси:

      Основи педагогічної майстерності, основи медичних знань, навчальна практика «Введення в спеціальність».

      Вибірково-обов'язові предмети:

      Інформатика, технології..

      За освітньо-професійною програмою:

      Основи філософських знань (філософія, релігієзнавство), українська мова (за професійним спрямуванням), іноземна мова (за професійним спрямуванням), фізичне виховання, вступ до спеціальності, історія української державності та культури, основи наукових досліджень, інформаційно-комунікаційні технології, основи правознавства та конституційного права, психологія (дитяча та педагогічна), педагогіка (загальна, дошкільна), професійна етика та естетика, анатомія, фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку, методика розвитку мовлення і навчання елементів грамоти, основи природознавства і методика ознайомлення дітей з природою, методика формування елементарних математичних уявлень, методика фізичного виховання дітей дошкільного віку, методика музичного виховання дітей дошкільного віку, методика організації образотворчої діяльності дітей дошкільного віку, сучасні технології організації ігрової діяльності, основи дефектології та логопедії, безпека життєдіяльності та охорона праці в галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, література для дітей дошкільного віку та практикумом виразного читання, народознавство в ЗДО, оcнови інклюзивної освіти в дошкільному закладі, ритміка та хореографія, нові інформаційні технології в роботі з дошкільниками, психологічна діагностика, інноваційні оздоровчі технології в ЗДО, українська етнопедагогіка, методика співпраці з родинами.



      Навчальна та соціально-гуманітарна діяльність


      Педагогічний колектив проводить навчально-методичну, соціально-гуманітарну роботу, основні завдання і порядок організації якої визначаються Положенням про Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».


      Навчальна робота здійснюється за такими основними напрямами: удосконалення та інтенсифікація підготовки спеціалістів відповідно до сучасних тенденцій розвитку професійної підготовки молоді та вимог регіону; організація експериментально-дослідної роботи з метою оновлення змісту та форм навчально-виховного процесу; вивчення, узагальнення та впровадження в навчально-виховний процес нових педагогічних технологій; залучення талановитої студентської молоді до науково-дослідної роботи. З метою вдосконалення якості підготовки фахівців підвищення педагогічної майстерності викладачів в навчальному закладі створена навчально-методична рада, яка діє на підставі Положення.


      Соціально-гуманітарна робота в коледжі спрямована на формування творчої особистості майбутнього конкурентноспроможнього спеціаліста, який має високу загальну культуру, громадську позицію, має прагнення до саморозвитку і самовдосконалення.


      Основними напрямами виховної роботи є: інтелектуально – творчий, художньо – естетичний, соціально – моральний, громадсько – патріотичний, спортивно – масовий, трудовий, корпоративної культури.

      Викладачі та здобувачі освіти мають можливість брати участь у конференціях, семінарах, днях науки, педагогічних читаннях, творчих конкурсах, спортивних змаганнях, які проводяться як на базі коледжу, так і в університеті.

      Коледж продовжує закладені раніше традиції і прагне до удосконалення освітнього середовища молоді.


       

      Ласкаво просимо до Кадіївського педагогічного фахового коледжу
      Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!


      01.09.2023 р.




© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016