Кадіївський педагогічний коледжПро коледж

Загальна інформація


Повна назва закладу: Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Юридична адреса:  вул. Героїв Сталінграда, б. 21, м. Лисичанськ,  Луганська обл., 93108.

Фактична адреса:  вул. Вокзальна, б. 7, м. Лубни,  Полтавська обл., 37505.

Телефон: 0662837298

Електронна пошта:  stahcol@gmail.com

Власний сайт: http://kadiivka.luguniv.edu.ua/Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» –заклад фахової передвищої освіти І-ІІ рівня акредитації.

 

Діяльність коледжу регламентується «Положенням про Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

 

Коледж розпочав свою діяльність з наказу Міністерства освіти УРСР №203 від 12.09.1967 р. про створення Кадіївського педагогічного училища (пізніше м. Кадіївка перейменовано в м.Стаханов). І вже 1 вересня 1968 року для перших студентів почався навчальний рік.

 

У 1997 році Постановою Кабінету Міністрів України № 526 від 29.05.1997 р. змінено статус педагогічного училища на Стахановський педагогічний коледж Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (пізніше Луганський національний університет імені Тараса Шевченка)

 

Освітню діяльність коледж здійснював у місті Стаханові Луганської області до жовтня 2014 р.

 

У зв’язку з окупацією м. Стаханова і неможливістю організації повноцінного освітнього процесу на підставі наказу ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» №1009-ЗД від 01.10.2014 року Стахановський педагогічний коледж тимчасово переведений у м. Лисичанськ на навчально-виробничу базу ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

 

У 2017 році коледж отримав назву відокремлений підрозділ «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

 

1 вересня 2018 рік Кадіївський педагогічний коледж відзначив свій 50 – річний ювілей.

 

У 2021 році коледж отримав назву Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

 

У 2022 році з метою збереження життя та здоров’я громадян України, а також створення безпечного освітнього середовища, організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану коледж розмістився в Полтавській області у місті Лубни.

 

Навчальний заклад завжди відповідав сучасним вимогам і тенденціям підготовки високопрофесійних фахівців в галузі педагогіки, за що відзначений почесним дипломом «Флагман освіти і науки України», нагороджений численними грамотами та подяками, внесений до «Енциклопедії педагогічної освіти».

 

Історія триває. Не боячись змін, навчальний заклад продовжує здійснювати впевнені кроки на шляху власного розвитку.Освітня діяльність


Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та освітньо - професійним ступенем фахового молодшого бакалавра за освітньо-професійними програмами:


 • 231 Соціальна робота (соціальний педагог, соціальний працівник);
 • 012 Дошкільна освіта (вихователь дітей в закладах дошкільної освіти).
 • Терміни навчання: на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів – 1 рік 10 місяців.   БАЗИ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРАКТИКИ


  Соціальна робота

   

  • Види практик:професійно-орієнтована (навчальна-ознайомча), професійно-орієнтована (соціальна), з підготовки до волонтерської діяльності, літня (волонтерська), соціально-педагогічна, переддипломна.

  Бази практики:

  • управління праці та соціального захисту населення;
  • управління у справах неповнолітніх;
  • державні адміністрації (міські, районні);
  • служби зайнятості;
  • пенсійні фонди;
  • дитячі оздоровчі табори.
  • соціальні служби дітей, сім’ї та молоді;
  • притулки для неповнолітніх;
  • територіальні центри;
  • реабілітаційні центри;
  • загальноосвітні навчальні заклади.


  Дошкільна освіта

   

  Види практик: навчальна: з природознавства, з підготовки до літньої в ЗДО, з підготовки до переддипломної; педагогічна: введення в спеціальність, помічник вихователя в групах дітей раннього дошкільного віку, пробна практика в ЗДО, літня в ЗДО, переддипломна.

   

  Бази практики:

  • заклади дошкільної освіти м. Лисичанська та області;
  • дитячі оздоровчі табори.


  МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ


  Соціальна робота.Соціальний педагог

  • фахівцями з соціальної роботи;
  • фахівцями різних соціальних установ (соціальних служб, соціальних притулків, відділах у справах дітей тощо);
  • соціальними педагогами, організаторами з виховної роботи в ЗОШ, гімназіях та закладах фахової передвищої освіти;
  • фахівцями з соціальної допомоги вдома;
  • менеджерами соціальної роботи; менеджерами по роботі з волонтерами; кейс-менеджерами;
  • координаторами по фандрайзингу;
  • адміністраторами молодіжних платформ;
  • координаторами дитячого центру соціально-психологічної підтримки.

  Дошкільна освіта

  • вихователями, вихователями дитячого садка(ясел-садка);
  • вихователями або асистентами вихователя соціального по роботі з дітьми-інвалідами;
  • вихователями-методистами або методистами з дошкільного виховання;
  • гувернерами.


  ЗМІСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ І ДИСЦИПЛІН


  Соціальна робота

  Українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України (Історія України), всесвітня історія, правознавство (Основи правознавства), економіка (Основи економічних теорій), математика, фізика і астрономія, біологія (Екологія. Основи екології), географія, хімія, фізична культура, фізична культура (факультатив), захист України, інформатика, технологія(Вступ до спеціальності),основи медичних знань (Медико-соціальні проблеми людей з функціональними обмеженнями), загальна психологія, основи соціальної політики, етика соціальної роботи, цивільне та трудове право, українська мова за проф.спрямуванням, філософія, іноземна мова за проф.спрямуванням, фізичне виховання, основи охорони праці, вікова фізіологія і валеологія, основи медичних знань, загальна психологія, вікова психологія, основи соціальної педагогіки, основи соціальної політики, логіка, основи наукових досліджень, теорія соціальної роботи, вступ до спеціальності, менеджмент соціальної роботи, соціальна робота з окремими категоріями кліентів, методика та технологія соціальної роботи, соціальна робота по організації дозвілля, основи соціалізації особистості, документальне забезпечення соціальної роботи, етика соціальної роботи, право соціального забезпечення, теорія і методика роботи з дитячими та молодіжними організаціями України, педагогіка сімейново виховання, етнопедагогіка, сімейне право, історія соціальної роботи в Україні та за кордоном, основи сценарної роботи соціального працівника, новітні технології позашкільної освіти і виховання, соціальна робота з сім̟̕ями, дітьми та жінками, методика запобігання торговлі людьми та експлуатації дітей, попередження конфліктів, організація благодійної діяльності, соціальний супровід /Екокультура особистості, основи комп̟̟̍ютерной техніки, етнографія, технології роботи соціального гувернера.


  Дошкільна освіта

  Українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України (Історія України), всесвітня історія, правознавство (Основи правознавства), економіка (Основи економічних теорій), математика, фізика і астрономія, біологія (Екологія. Основи екології), географія, хімія, фізична культура, фізична культура (факультатив), захист України, інформатика, технологія, основи природознавства, основи медичних знань, загальна психологія, загальна педагогіка, філософія, загальна психологія, українська мова за профспрямуванням, іноземна мова за проф.спрямуванням, фізичне виховання, етика, естетика, анатомія, фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку, вступ до спеціальності, логіка, основи наукових досліджень, дитяча психологія, педагогічна психологія, дошкільна педагогіка, культура мовлення та практикум з виразного читання, методика розвитку мовлення і навчання елементів грамоти, методика ознайомлення з природою, методика формування елементарних математичних уявлень, теорія і методика фізичного виховання з основами валеології, методика музичного виховання, методика зображувальної діяльності, сучаснві технології організації ігрової діяльності дошкільників, сучасна українська мова з практикумом, основи природознавства, основи дефектології і логопедії, основи педагогічної майстерності, література для дітей дошкільного віку, етнографія, основи охорони праці, українська мова в ЗДО, підготовка дитини до школи, народознавство в ЗДО, інклюзивна освіта, інноваційні оздоровчі технології в ЗДО, малювання та ліплення, психологічна діагностика, комп’ютерні технології у роботі з дошкільниками, теорія і практика співпраці з родиною.  Навчальна та соціально-гуманітарна діяльність


  Педагогічний колектив проводить навчально-методичну, соціально-гуманітарну роботу, основні завдання і порядок організації якої визначаються Положенням про Відокремлений структурний підрозділ «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».


  Навчальна робота здійснюється за такими основними напрямами: удосконалення та інтенсифікація підготовки спеціалістів відповідно до сучасних тенденцій розвитку професійної підготовки молоді та вимог регіону; організація експериментально-дослідної роботи з метою оновлення змісту та форм навчально-виховного процесу; вивчення, узагальнення та впровадження в навчально-виховний процес нових педагогічних технологій; залучення талановитої студентської молоді до науково-дослідної роботи. З метою вдосконалення якості підготовки фахівців підвищення педагогічної майстерності викладачів в навчальному закладі створена навчально-методична рада, яка діє на підставі Положення.


  Соціально-гуманітарна робота в коледжі спрямована на формування творчої особистості майбутнього конкурентноспроможнього спеціаліста, який має високу загальну культуру, громадську позицію, має прагнення до саморозвитку і самовдосконалення.


  Основними напрямами виховної роботи є: інтелектуально – творчий, художньо – естетичний, соціально – моральний, громадсько – патріотичний, спортивно – масовий, трудовий, корпоративної культури.

  Викладачі та студенти мають можливість брати участь у конференціях, семінарах, днях науки, педагогічних читаннях, творчих конкурсах, спортивних змаганнях, які проводяться як на базі коледжу, так і в університеті.

  Коледж продовжує закладені раніше традиції і прагне до удосконалення освітнього середовища молоді.


   

  Ласкаво просимо до Кадіївського педагогічного фахового коледжу
  Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!

© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016