Кадіївський педагогічний коледж30 березня - 48 річчя навчально-наукового інституту педагогіки і психології

30.03.2023 року в актовій залі ЗОШ №10 відбулися заходи з нагоди 48- річчя Навчально-наукового інституту педагогіки і психології. Колег та молодь привітав Віталій КУРИЛО - перший проректор, голова вченої ради ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», академік Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор. Віталій Семенович розповів про те, як був створений інститут, про підготовку фахівців за спеціальностями. Він наголосив, що інституту педагогіки і психології є одним із найбільших підрозділів університету.

В онлайн режимі, з привітаннями до всього професорсько-викладацького колективу та здобувачів освіти, звернулась випускниця інституту, а на даний час ректор Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Олена КАРАМАН. Олена Леонідівна побажала всім щастя, миру і саме головне - Перемоги.

Зі сцени прозвучало ще багато щирих і теплих привітань. ВСП "Кадіївський педагогічний фаховий коледж" ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка", щиро вітає Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з 48-річчям та бажає процвітання, перемоги та мирного неба.


© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016