Кадіївський педагогічний коледж



Віртуальна онлайн-дискусія на тему «Емоції та психологічний стан учасників освітнього процесу під час воєнного конфлікту»

У травні в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, триває місячник обізнаності про ментальне здоров’я. Його мета — підвищити рівень знань про важливість психічного благополуччя та зробити психологічну допомогу доступнішою для кожного.

Здобувачі освіти 1 курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 231 Соціальна робота ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяли активну участь у віртуальній онлайн-дискусії на тему «Емоції та психологічний стан учасників освітнього процесу під час воєнного конфлікту».

На освітньому порталі Moodle в межах вивчення дисципліни «Психологія» учасники освітнього процесу відповідно до запропонованих питань поділилися своїми знаннями та досвідом щодо управління емоціями та психологічним станом, які часто можуть виникати під час воєнного конфлікту, як почуття можуть визначати нашу внутрішню силу і мотивацію, а також впливати на прийняття рішень. У розміщених презентаційних матеріалах студентів 101 групи спеціальності 012 Дошкільна освіта Байрамової Д., Борсук О., Портаненко М., Воловик В., Даниленко О., Ільченко Р., Ярмака В. було визначено актуальність такої важливої теми, значення емоцій, почуттів, волі для всіх, хто переживає ці складні обставини та запропоновано способи покращення психологічного стану людей у складних умовах воєнного конфлікту.

Здобувачі освіти 101, 102 груп спеціальності 231 Соціальна робота Кудим К., Резнік М., Рудий В., Білик А., Коник В., поділилися цікавими наробками та своїм особистим досвідом організації діяльності щодо власного емоційно-психологічного стану під час війни. Результати, отримані студентами, свідчать не тільки про їх обізнаність про характерні особливості емоційно-вольової сфери, але й визначають їх професійну компетентність.

Отже, дійшли висновку, що емоції мають великий вплив на внутрішній стан та волю людини під час воєнного конфлікту. Страх, тривожність та неспокій можуть підточувати волю та здатність до дії, тоді як відчуття спокою, рішучості та надії можуть зміцнювати вольові якості. Емоційний стан може визначати, наскільки людина спроможна протистояти випробуванням та приймати важливі рішення під час воєнного конфлікту. Воля може бути ключовим фактором успіху та виживання в умовах воєнного конфлікту, вона дозволяє людям долати труднощі та досягати своїх цілей навіть у найважчих обставинах.























© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016