Кадіївський педагогічний коледжОхорона праці – запорука власної безпеки

Головною метою охорони праці в коледжі є збереження життя і здоров’я всіх учасників світнього процесу. З 24 лютого 2022 року питання безпеки вийшло на інший рівень. Нині воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе. Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога, яку ми не можемо контролювати. Саме тому важливо розвинути нові навички, сформувати стійкі компетенції поведінки під час перебування на вулиці або вдома.

З метою убезпечення здобувачів освіти, викладачів і працівників коледжу у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема, воєнного характеру, інженером з охорони праці була проведена інформаційно - роз'яснювальна робота з питань безпеки життєдіяльності за методичними рекомендаціями Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області. Всі учасники освітнього процесу отримали методичні матеріали в електронному вигляді за посиланням https://drive.google.com/drive..., а саме :

- Рекомендації населенню щодо укриття в захисних спорудах;

- Надання першої само- та взаємодопомоги при пораненнях;

- Дії населення у разі зіткнення з різними вибухонебезпечними предметами;

- Дії населення у разі хімічної атаки з використанням бойових отруйних речовин.

Інженер з охорони праці ознайомив всіх з Facebook-сторінкою Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області та корисною інформацію на їх сторінці за посиланням:

- https://www.facebook.com/CZLuganskayOBLAST.

Належне дотримання правил безпеки збереже саме цінне, що є у людини – це її життя!
© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016