27 вересня – Всесвітній день туризму
Початок активних бойових дій, запровадження воєнного стану в Україні спричинили масове переміщення населення нашої держави. Багатьом людям довелось покинути рідні міста, домівки, поїхати в інші країни, аби зберегти життя собі та своїм рідним. Вимушені були виїхати в різні регіони України, Євросоюзу, країн світу й викладачі, співробітники, здобувачі освіти нашого закладу фахової передвищої освіти. Переживши нелегкі, важкі часи переміщення, вони почали знайомитись з географічними особливостями, погодно-кліматичними умовами, флорою, фауною, мальовничими краєвидами та історичними памˋятками нових для себе регіонів, країн.
До Всесвітнього дня туризму з метою зняття психологічної та емоційної напруги, в умовах воєнного стану, студентською радою нашого коледжу було запропоновано здобувачам освіти поділитися власними фото-враженнями від пізнання навколишнього світу.
Світ природи щедро відкрив кожному українцю свої багатства, незабутні нові знання. А яскрава, чарівна краса історичних та духовних памˋяток подарувала позитивні емоції, душевний спокій.
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_1.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_2.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_3.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_4.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_5.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_6.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_7.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_8.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_9.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_91.png)
![Натисніть для збільшення](images/27_09_2023_9.jpg)