20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".
Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
105 Героям Небесної Сотні посмертно надано звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.
![Натисніть для збільшення](images/20_02_2024.png)
17 лютого 2021 року Верховна Рада визнала Революцію гідності одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи.
Наші викладачі та здобувачі освіти долучились до заходу-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, який проводив Науково-методичний центр ВФПО спільно бібліотекою ВСП «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» 20 лютого об 11.00
https://www.youtube.com/watch?v=s-czts9uxH0
У цей день ми вшановуємо пам'ять загиблих, але також закликаємо до дій – до підтримки українських громадян у їхній боротьбі за свободу, до підтримки реформ, які спрямовані на покращення життя українського народу. День Героїв Небесної Сотні має нагадувати нам про важливість цінностей, за які вони вмерли, і про необхідність продовжувати боротьбу за них.
Згадувати про події лютого 2014 року – це не лише вшанувати пам'ять тих, хто загинув, але й визнати їхню велич і важливість їхньої боротьби. Це – сповідь цінностей, які нам важливі, і запевнення, що ніколи не забудемо тих, хто став символами справедливості та гідності. День Героїв Небесної Сотні – це день пам'яті, гордості та покликання до дій.
https://www.youtube.com/watch?v=_837fs7ABHs
"Український народ вистоїть і відстоїть демократичні цінності зараз. "Вічна пам'ять Небесній сотні. Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну".
![Натисніть для збільшення](images/20_02_2024.png)
![Натисніть щоб збільшити](images/20_02_2024_1.png)
![Натисніть щоб збільшити](images/20_02_2024_2.png)
![Натисніть щоб збільшити](images/20_02_2024_3.png)
![Натисніть щоб збільшити](images/20_02_2024_4.jpg)
![Натисніть щоб збільшити](images/20_02_2024_5.jpg)