Кадіївський педагогічний коледжПрезидентський фізкультурно-оздоровчий проєкт впроваджується серед здобувачів освіти

6 жовтня викладачі фізичної культури та фізичного виховання коледжу прийняли участь у семінарі з розвитку фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти у 2023-2023 навчальному році.

Під час заходу обговорено проведення Всеукраїнських спортивних і спортивно-масових заходів серед здобувачів освіти «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.

Першим питанням. яке розглянули учасники семінару стала презентація «Стратегія розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти» (доповідачі - голова Комітету ФВС МОН України Вадим Стеценко, заступники голови Комітету ФВС МОН України Олександр Ігнатко, Сергій Антропов).

Наступним питанням було ознайомлення з планами проведення Всеукраїнських спортивних і спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України серед здобувачів освіти у 2023-2024 навчальному році (доповідач заступник начальника Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Андрій Гожедрянов).

Далі фахівців та працівників освітньої галузі ознайомили з новим обласним фізкультурно-оздоровчим онлайн заходом серед учнівської молоді «Учнівська ліга Луганщини» (доповідач головний спеціаліст Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Володимир Пархомович).

По завершенні було підведенні підсумки роботи семінар-наради. Організатори заходу також висловили слова подяки всім учасникам заходу за активну, плідну роботу. Побажали всім мирного неба і міцного здоров’я, натхнення і невичерпної життєвої енергії, нових звершень та успіхів у всіх починаннях. І звісно, скорішої Перемоги і повернення до рідного дому! Також подякували Збройним Силам України та всім Захисникам та Захисницям, за змогу бути сьогодні разом, прокидатися зранку та пізнавати навколишній світ, за змогу виховувати дітей, за змогу жити!

© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016