Кадіївський педагогічний коледж1 жовтня – проведення виховної години «Дякую за..», яка присвячена Дню захисників та захисниць України

День захисників та захисниць України - особливий день для волонтерів коледжу. Цього року за наказом Президента України його відзначають 1 жовтня. Здобувачі освіти активно долучились до волонтерських ініціатив цього дня.

Шумакова Поліна та Литвінова Карина, здобувачки 1 курсу доєдналися до естафети єдності до Дня Українського козацтва та Дня Захисників та Захисниць України “Ми - нащадки козацької слави” , яку проводить Державна установа “Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти” з 30 вересня по 05 жовтня 2023 року.

Протягом дня здобувачі коледжу взяли участь у виховній годині «Дякую за ....», яку організувала та провела викладачка соціально-педагогічних дисциплін Шумакова Олена Сергіївна разом зі студентською радою коледжу.

На захід були запрошені: Захисники України, ветерани АТО, співробітники ДСНС, члени родин Захисників та Захисниць України, вдова та маленький синочок загиблого Захисника України Ярмолюк Володимира Сергійовича, військовослужбовці, які проходять лікування у шпиталі у м.Винниця після отриманих поранень, викладачі та адміністрація коледжу.

Всі разом виготовили прапорці з словами великої шани та поваги до Захисників та Захисниць України, запалили свічку, на згадку про тих, хто віддав життя за мирне небо над Україною, створили фото - листівку, вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Кожен учасник сьогодні привітає наших Героїв солодощами та фруктами, які прибудуть на святкову вечерю до шпиталю о 18:00. у м. Винниця, де зараз проходять лікування поранені хлопці з різних куточків України.

Герої не вмирають! Вони завжди поряд з нами!

© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016