Кадіївський педагогічний коледж
ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТІВ! Святкова сторінка

Студенти – це один із самих прогресивних верств суспільства, джерело підтримки життєдіяльності та позитиву у будь-який час. Їх сміливість, відвага, оптимізм, активна життєва позиція, тяга до постійного втілення новаторських ідей, справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.


Міжнародний день солідарності студентів у всьому світі відзначається щорічно 17-го листопада. В законодавстві України День студента оголошено додатковим Указом Президента України від 16 червня 1999 року № 659/99.


Зазвичай, в День студента заведено веселитися, шуміти, здійснювати вчинки, які властиві молодості й статусу студента. Нажаль, багато молодих людей забули про те, що стоїть біля витоків цього свята. А все почалося зранку, 17-го листопада 1939-го року…


Історія виникнення свята – Міжнародного дня студентів
Цього року українські студенти вже вдруге відзначають своє свято в умовах повномасштабної війни, перебуваючи в різних регіонах України та країн світу. Тому саме сьогодні так важлива для них підтримка керівництва, викладачів нашого педагогічного фахового коледжу, а також рідних та друзів. Це надає всім учасникам освітнього процесу впевненості та віри в щасливе майбутнє у вільній, незалежній Україні.


В складних умовах сьогодення студенти ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» продовжують успішно навчатися, активно долучатися до різноманітних заходів, демонструючи свою компетентність, активну громадську позицію, патріотизм, цілеспрямованість, толерантність.


Здобувачі освіти нашого коледжу Штаній Анастасія (4 курс, спеціальність «Дошкільна освіта»), Шумакова Поліна (1 курс, спеціальність «Соціальна робота»), Максимова Альона (1 курс, спеціальність «Дошкільна освіта»), Похвала Ганна (1 курс, спеціальність «Дошкільна освіта») долучилися до онлайн-конкурсу талантів серед студентської та учнівської молоді «Тобі мій талант, рідний університете!», який проводиться, в рамках Міжнародного дня студентів, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».


Дорогі наші студенти-шевченківці!

Ми горді тим, що ви обрали для навчання та вдосконалення наш

ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»!

Адміністрація, викладачі, куратори навчальних груп, співробітники щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

Нехай у вас в житті все відбувається легко: навчання, сесії, іспити, практики, відпочинки.

Бажаємо вам наснаги та успіхів, бажання та мотивації, здорової мети та цілеспрямованих думок, найкращих моментів та високих досягнень, омріяних звершень та запальних емоцій!

Залишайтесь волелюбними, свободомислячими, стійкими, прогресивними, відданими Україні!


З нагоди свята – Міжнародного дня студентів, за успіхи в навчанні, активну громадську позицію, участь у соціально-гуманітарній, спортивній, волонтерській діяльності, різноманітних онлайн-конкурсах, олімпіадах адміністрація ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» нагороджує Грамотами найкращих студентів.
Ви – наше майбутнє, змінюйте світ на краще!© ВСП «Кадіївський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2016