50-річчя Відокремленого підрозділу «Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»

ВП«Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відзначив свій ювілей.

Сьогоднішній вік коледжу –50 років з часу заснування,помножених на долю кожного, кому педагогічний коледж став Alma mater! Поважний вік для навчального закладу: є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже це навчальний заклад, мудрі викладачі-наставники якого, дають міцні теоретичні знання,практичні навички. Тисячі студентів-віпускників сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності. Ювілей є перехрестя минулого, теперішнього і майбутнього.Урочистий захід з нагоди 50-річчя коледжу зібрав разом викладачів,студентів,співробітників, ветеранів праці,випускників та почесних гостей,які завітали до коледжу із привітаннями.

Відкрила урочисте зібрання з нагоди ювілею Васильченко Тетяна Іванівна, директор ВП«Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Привітав колектив коледжу з ювілейною датою Меняйленко Олександр Сергійович, проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ«Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.Серед гостей, що завітали до коледжу - Козорєзов Андрій Миколайович, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації,який вітав колектив та висловлював щирі побажання від імені Стецюка Юрія Вікторовича, директора Департаменту та управління освіти.

Доброзичливі вітання і побажання зі славним 50–річчям коледжу висловив Жученко Євген Володимирович, голова Ради директорів навчальних закладів I-II рівнів акредитації Луганської області, директор Сєвєродонецького хіміко – механічного технікуму та нагородив грамотами з нагоди свята керівника та колектив коледжу.Добрими та щирими словами, квітами та подарунками адміністрацію та колектив коледжу привітали Міненко Галина Миколаївна, директор Лисичанського педагогічного коледжу, заслужений працівник освіти України та Сапіжак Михайло Степанович, директор Брянківського педагогічного коледжу, заслужений працівник культури України. Висловили сердечну вдячність за невтомну працю, за любов до дітей та рідного краю!Історію коледжу створювали чудові педагоги, студенти, співробітники. Ми пам’ятаємо, що було зроблено ними,всіх шануємо та висловлюємо подяку за їх педагогічну майстерність, працьовитість, любов до молоді і до професії. Особлива шана ветеранам педагогічної праці та співробітникам, які були присутні на нашому святі.Привітали свою Alma mater випускники 1972, 1978 та 1980 років Кадіївського педагогічного училища, Морева Валентина Михайлівна завідувач дитячим садком «Червона шапочка», Ярита Ірина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач психолого-педагогічних дисциплін коледжу та Тіхова Тетяна Іллівна, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України. Вони згадали історію навчального закладу та розповіли про досягнення наших випускників.Від імені студентів привітала рідний коледж Бондаренко Олеся, студентка спеціальності « Дошкільна освіта».Надійшли вітання із 50-річним ювілеєм від імені колективу викладачів, співробітників та студентів Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Урочистий захід було завершено екологічною акцією «Мир та єдність». Студентами, викладачами та співробітниками Кадіївського та Лисичанського педагогічних коледжів було висаджено березовий гай із 50 берізок, як символ єдності, миру і добробуту, з нагоди 50-річчя ВП«Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», а також на згадку про роки перебування на гостинній землі міста Лисичанська.
Хай гай березовий росте, як згадка про минулі дні,

Про Лисичанськ, гостинність їх, надію,

Нехай збуваються всі мрії!

Живи Донбаськая земля, живи Україно моя!Колектив ВП«Кадіївський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» висловлює вдячність всім, хто завітав на святковий урочистий захід.